19.04.2013 року

05.06.13

Як повідомив сільський голова В.Трохименко,жителі села активно включилися у двомісячник по благоустрою.  Зроблено великий обсяг робіт: наполовину розчищений парк, там працювали до 30 чоловік, впорядковані території біля школи, будинку культури, магазинів. Будемо продовжувати ці роботи і надалі. Силами працівників сільської ради та колективу школи біля пам’ятниа  та перд школою висаджено 150 дерев.

На водних об’єктах та в прибережних смугах наведено лад, впорядковується узбіччя дороги Бортники-Тарасівка. Залишилось ще розчистити  сміттєзвалище. Не вдається повністю викоренити стихійні сміттєзвалища, вивозимо сміття з одного місця -  воно з’являється в іншому, люди ще не повністю пройнялись відповідальністю за збереження довкілля.

В селі 130 молокоздавачів. Є 9 пересувних холодильних камер. Заготовляють молоко в нас ТОВ “ІнтерФуд” та Шпиківський маслосирзавод, виплатили  по 2, 23 грн. за літр, але в договорах ціна на майбутнє не вказується, тож люди не знають, скільки отримають за свою продукцію.

З початку року у Бортниках не народилось жодної дитини, померло троє людей.