20.03.2013 року

04.06.13

Важливим питанням, яке вирішували останнім часом у своїй громаді, був ремонт будинку культури, повідомляє сільський голова В.Я.Трохименко. Ця споруда вже давно потребувала ремонту. Близько 30 тисяч власних коштів спрямували на ремонт покрівлі, ще 31 тисячу - на заміну електропроводки. Повністю поміняли освітлення сцени, залу, 6 тисяч гривень на придбання штор виділив АК “Зелена долина”.Тож найболючіші проблеми в роботі  будинку культури знято.

Хотілось би відмітити позитивну роботу завідуючої  будинком культури Н.В Патрін, яка згуртувала довкола себе  танцювальний гурток. Для його учасників пошито 50 костюмів, частину коштів за них перерахував АК “Зелена долина”. Також активно діє  жіночий вокальний ансамбль “Вербиченька” (керівник В.Вакало), жителі села щиро вдячні Г.Патрін, І.Шевчук, С.Вакало, О.Гуменюк, Г.Микитенко, без яких не обходиться жоден концерт.

Зараз ми займаємось питанням освітлення вулиць  Леніна та Миру, на це з бюджету сільської ради виділено близько 120 тисяч гривень.

6 березня відбувся схід громадян. Люди порушували питання ремонту  центральної дороги, що веде з села до Тульчина. На сході АК “Зелена долина” вручив для обслуговування населення новий скутер  завідуючій фельдшерським пунктом Т.Присяжнюк. Схвально зустріли люди інформацію про  підготовку проектної документації на центральний газопровід до села. Вісімдесят дворів вже виявили бажання, щоб в їхніх будинках горів голубий вогник.