Турбота про жителів громади

12.10.13

Як інформує Бортницький сільський голова В.Трохименко, 6 жовтня в селі відбулось освячення новозбудованого Чудо-Михайлівського храму, зведеного на кошти громадян та за підтримки В.Таратунського, В.Федчука (птахорадгосп “Тульчинський”), ТОВ АК “Зелена долина” (Ю.Мороз), ПП П.Медведчука, В.Цуканова. Владика Іонафан, освячуючи храм, подякував всім, хто брав участь у його спорудженні.

Триває ремонт ФАПу. Замінено дах, вікна, приміщення ремонтується всередині. 107 тис. грн. надало ТОВ АК “Зелена долина”, спрямовано 32 тис. грн. коштів сільської ради.  Завершується обладнання внутрішньої вбиральні в школі. Замінено вікна, двері також за сприяння  “Зеленої долини”, спрямовано 5 тис. грн. власних коштів.